THW-15 je úžasná, robustní, ale příjemná rezidence, která dokonale vyhovuje rodinám, které hledají světlý otevřený prostor a harmonii.
Vchod, chráněný střechou a panely na obou stranách, zve ke vstupu do domu do poutavé chodby o rozloze 15 m². Hala vede do různých částí domu a také do mnoha úložných prostor, které jsou užitečné pro zimu nebo pro vybavení domu.
Hlavní pokoj nabízí příjemný obývací prostor, který lze snadno vybavit posezením a jídelním koutem, oba s výhledem na otevřenou kuchyň ve tvaru písmene L. Spíž umístěná za kuchyní zvyšuje funkčnost domu. K dokončení dispozice lze navrhnout také krb. Kompaktní terasa integrovaná do struktury domu spojuje interiér s exteriérem. Výhodou tohoto domu je ložnice v přízemí, přiléhající ke koupelně, a stejné uspořádání najdete v 2 N.P.
Po schodišti se dostaneme do otevřeného prostoru o ploše 20 m² s prosklenými otvory, který lze využít jako obývací nebo kancelářskou část. V levé části domu je místnost vhodná jako prostorná šatna. Samostatný dětský pokoj odděluje koupelna s WC. Poslední ložnice v prvním patře je vybavena šatnou a soukromým krytým balkonem. Tato nemovitost jistě uspokojí očekávání současných milovníků domů a rodin díky svému pocitu prostoru, každodennímu pohodlí, prosvětlenosti a funkčnosti. Může naprosto odpovídat nádhernému rodinnému projektu.

Technické informace

Počet koupelen 2
Počet ložnic 3
Počet pater 2
Má krb
Má terasu
Má technickou místnost
Má skříň
Obytná plocha 198,5 m²
Terasa / balkon 15,9 m²

Cena stavebnice 1 684 000,-Kč
Doporučená cena stavby na klíč od 6 965 000,-Kč

Ceny jsou uvedeny včetně dopravy na místo stavby a DPH