Dřevostavba na klíč? Ušetříte čas i nervy

Je vaším největším snem pořídit si krásný a útulný rodinný dům? Pokud už jste se rozhodli pro koupi, nebo se zatím jen rozhlížíte, máme pro vás pár tipů.

Největším trendem posledních let jsou rozhodně domy na klíč, ty totiž skýtají spoustu výhod. Tou hlavní je, že nemáte se stavbou domu absolutně žádné starosti, což v dnešní uspěchané době ocení snad každý. Doba není jako dřív, kdy se chodilo pomáhat přátelům se stavbou a naopak.  Pokud si koupíte starý zděný dům pak strávíte veškerý volný čas jeho opravami.U stavby na klíč si jednoduše vyberete, který dům se vám líbí a necháte veškeré práce a zařizování na firmě, pak už se jen nastěhujete do hotového. A od stavební firmy dostanete jen klíče, odpadne vám tak hledání řemeslníků, papírování a starosti spojené se stavbou a další vyřizování. 

Hlavní výhody stavby na klíč

– krátká doba výstavby

– připravení domu k nastěhování

dům nemusí být drahý

-úspora na vytápění

-ekologické bydlení

s námi nemusíte využít jen katalogové domy ale díky našemu dodavateli ThermoWood můžete projekt domu uzpůsobit vašim požadavkům

Co je vše zahrnuto v domu na klíč?

-Projekt domu, technické zprávy, energetický průkaz a požární zpráva ke stavebnímu povolení a kolaudaci

– Postavení základové desky domu

– Stěny, stropy, vnitřní příčky, střecha 

-Okna, dveře, interiérové dveře

Schodiště

Elektroinstalace, rozvaděč, jističe, zásuvky, vypínače 

-topný systém

-rozvody teplé a studené vody a odpadní vody 

-Obklady v koupelně, vana, instalace sprchového koutu, umyvadla

– Podlahy v domě

Již dávno se nenosí koupit si starý zděný dům a trávit veškerý volný čas jeho opravami, když je možné za stejnou cenu získat nový, moderní a pohodlný dřevěný dům. Pokud máte zájem do postavení domu na klíč, kontaktujte nás.