Proč se věnujeme výstavbě dřevostaveb ?

Dřevostavby se stávají trendem, úsporného a komfortního bydlení.

Rychlost výstavby

Doba potřebná na výstavbu  dřevostaveb je kratší než u klasických domů. Výstavba dřevostavby podle našich zkušeností trvá přibližně 3-5 měsíců  od zahájení výkopových prací pro základovou desku. Díky rychlé výstavbě dřevostaveb se snižují náklady na pracovní sílu. Suchý proces je možný realizovat bez ohledu na roční období.

Ekologie a ochrana životního prostředí

Dřevo je 100% obnovitelný stavební materiál, jeho použití na místo neobnovitelných materiálů snižuje dopad na životní prostředí. Zpracování a úprava dřeva vyžaduje pouze zlomek energie potřebné k výrobě jiných stavebních materiálů. Popularita staveb ze dřeva neustále narůstá. Je na čase, abychom pochopili význam používání obnovitelných materiálů.

Energetická úspornost

Energeticky úsporné rodinné domy jsou tou nejlepší investicí.Dřevo je nejdokonalejší izolační materiál s minimální tepelnou vodivostí.

Dlouhodobá životnost

Tepelně upravené dřevo ThermoWood má velmi dlouhou životnost. Tímto technologickým postupem se zlepší rozměrová a tvarová stálost cca o 50 %, tvrdost o téměř 60 % a absorpce vlhkosti se sníží o 30 – 90 %. Tepelná odolnost finálního dřeva, se zlepší téměř o 30 % a sníží se i jeho tepelná vodivost. Materiál se stává stabilnějším vůči vnějším vlivům vlhkosti, sníží se vodopropustnost a tím pádem se tepelně upravené dřevo hodí i pro místa s opakovaným kontaktem s vlhkostí.

Individuální úpravy na přání

Díky výrobě konstrukcí ThermoWood na míru můžeme stavbu upravit podle požadavků investora.

Podívejte se na naši nabídku domů.